Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

darmotka 


Oblíbená alba

Alba, která má darmotka v oblíbených

reklama

50 fotek, 13.12.2017, 56 zobrazení, 7 komentářů | ostatní
1 fotka, 16.8.2016, 274 zobrazení, 49 komentářů | Zářijová soutěž
Cigáro v puse, sluchátka v uších… dýni plotovce bylo naprosto ukradené, co si o ní rajčata z celé zahrady myslí, co si to o ní v jednom kuse šuškají… Toho výhledu, co měla, se nemohla nabažit. Moc ji lákalo vidět ze světa ještě něco víc než pár záhonků a skleník!
Přišel čas sklizně. Rajčatům, která do té doby neskončila v salátu, se začal odpočítávat čas ve skleničkách s nápisem PROTLAK. Za vítězství později tato rajčata považovala, ocitnula-li se jako omáčka v sousedství kusu hovězího. Smířit se dokázala i s vejcem natvrdo. Jako potupu jen vnímala, pokud rajská omáčka z nich sdílela na talíři prostor s plněnou paprikou…
Taky dýně plotovka byla zvědavá, jaký osud na ni čeká. Všechny procedury, co absolvovala, až po závěrečnou horkou lázeň, si užívala jako jedno veliké dobrodružství… Když se vychladlá nakompotovaná rozhlídla z několika sklenic kolem sebe, viděla zas trochu jiný svět, opět bylo na co koukat… A hlavně čím! Zahrádkářka a kuchařka v jednom na každou sklenici nejenže nalepila štítek DÝNĚ ZVĚDAVÁ, ale namalovala na ni i oči, nos, pusu. Až na jednu památeční (prý k dobré náladě na Vánoce), postupně všechny sklenice rodině a přátelům rozdala. Aby se ta holka dýňová ještě po světě mohla co nejvíc rozhlídnout!
I já jednu sklenici mám a zrovna uvažuji, že si s sebou příště na nějaký výlet vezmu netradičně kompot. Myslím, že dopřát zvědavé dýni pohled třeba ze Sněžky, by nebylo marné… Samozřejmě že dolů bych už kompot nenesla :-)
55 fotek, říjen 2015 až leden 2016, 1 184 zobrazení, 93 komentářů | koníčky, ostatní, příroda, zábava
Na podzim jsem na netu viděla Dubánka na záchodě od Petra Vaclavka ( http://dubanci.cz/ ) a
tak jsem propadla tvoření dubánků já a také mé děti . Máme jich už docela dost a tak vám je ukážu a možná začnete také tvořit malé dublidičky .
Krásné dny přeje Marti
58 fotek, 23.11.2013, 75 zobrazení, 6 komentářů | umělecké